عضو شوید !

اخبار داغ

درباره‌ما

درباره ما

با فعالیت ها، خدمات و مجموعه کلینیک روان شناسی و مشاوره بینش نوین بیشتر آشنا شوید

درباره ما

با فعالیت ها، خدمات و مجموعه کلینیک روان شناسی و مشاوره بینش نوین بیشتر آشنا شوید
آیا فرزند شما احساسی است ؟ آیا احساس خستگی می کنید؟ آیا احساس می کنید که نمی فهمید چرا کودک شما مدام تلاش می کند؟ آیا کودک شما مضطرب است یا می ترسد ، یا فقط احساس غم می کند و مدام گوشه گیری می کند؟ یا شاید نوجوان شما احساس خوشبختی ، پذیرش و اعتماد به نفس ندارد؟ شاید شما ترسیدید که به نوعی فرزندتان را شکست می دهید؟ آیا احساس گناه می کنید زیرا نمی توانید از پس فرزندتان برآیید ، نمی دانید چه کاری انجام دهید و بعداً با این سوال که “آیا من کار درست را انجام داده ام؟
یافتن مشاور مناسب برای کودک یا نوجوان می تواند ترسناک ، گیج کننده و طاقت فرسا باشد.
تیم ما در کلنیک بینش نوین که یک مکان گرم ، امن و دوستانه برای کودکان است در کنار شما و فرزندتان آماده پشتیبانی واقعی ، به علاوه ابزارهای دقیق و بروز سنجش و ارزیابی است و می توانید مهارت های کنار آمدن برای کمک به کودک خود را دریافت کنید.
تیم ما تجربه ای کاملا شخصی و متناسب با شما و فرزندتان ارائه می دهد! تیم ما انتخاب می کند که با کدام مراجع و والدین کار کند وب سایت ما را بررسی کنید! (http://bineshtalentclinic.ir) ما می توانیم مهارت هایی را در اختیار شما قرار دهم تا پدر و مادری موثر شوید و به شما کمک کنیم تا به کودک خود احساس بهتر و بهتر بودن دهید! شروع مشاوره بسیار آسان است – با “چه می شود اگر ….” خود را رها نکنید.